Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 283 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Liqeni i Tiranës (Lagje) / Kopshti Zeologjik (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Dyqan
Sipërfaqja 150 m2
Çmimi 150.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet dyqan te zona e liqenit artificial. Dyqani ndodhet 100 m larg kopshtit zoologjik, dhe perbehet nga nje ambient i brendshem me siperfaqe 75 m2, dhe verande e jashteme 75 m2. Dyqani zoteron certifikate te rregullt hipotekore dhe shitet me nje cmim prej 150.000 euro i diskutueshem. Per te dhene oferten tuaj jeni te lutur te na kontaktoni ne nr e tel 0693019885.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2469 herë