Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1833 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Medreseja -Tregu (Sh. H. I. Dalliu) / GJON MILI
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 40 m2
Çmimi 400 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Jepet Apartament 1+1 me qera tek Rruga Gjon Mili prane Rruges 5 Maji Apartamenti vjen me Siperfaqe totale prej 40m² dhe ndodhet ne katin e 2, pallat egzistues Ofrohet: - Plotesisht e mobiluar - Ndricim natyral dhe i brendshem - Banjo: 1 - Kondicioner - Smart TV Çmimi: 350 ? / muaj + 2 muaj garanci AD0009
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 110 herë