Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1782 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza e Re (Tek) / Teodor Keko (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 110 m2
Çmimi 350 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Jepet me qera apartament 2+1, 110m2, 2 banjo, ballkon, kati 3 ne nje pallat me ashensor, te Unaza e re, prane alfa bank. Apartamenti orientohet nga lindja dhe eshte i mobiluar ne menyre perfekte. cel 0675587488
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1340 herë