Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1759 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Rr. Kavajës 1
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 113 m2
Çmimi 450 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera per bani ne qender te Tiranes, tek Raifaisen Bank. Ndodhur ne katin e shtate te nje pallati te ri, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks dhe oxhak funksional, nje tualet, korridor dhe ballkon te orientuar ne jug-lindja, me pamje nga qendra. Apartamenti jepet I mobiluar.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 278 herë