Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1756 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Him Kolli (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 64 m2
Çmimi 90.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje prane rruges se Kavajes. Ndodhur ne rrugen Hime Kolli, ne katin e trete ne pallat me ashensor, I perbere nga nje dhome gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, dy ballkone me orientim ne lindja dhe perendim, korridor dhe nje tualet me vaske. Apartamenti Ndodhet ne zone te qete, ka planimetri te rregullt, I pajisur me certificate pronesie dhe rivleresim.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1706 herë