Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1755 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Bogdanëve (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 0 m2
Çmimi 400 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Jepet apartament 1+1 me qera ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti pozicionohet ne rrugen e kavajes. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenjeje e cia ka te perfshire dhe ambientin e gatimit si dhe nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe ne gjendje shume te mire. Apartamenti gjithashtu posedon dhe nje garazh kundrejt nje pagese extra. Per nje vizit ne prone mund te na kontaktoni 0676321311
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1542 herë