Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1754 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Brryli - Materniteti (Tek) / Brryli (pranë)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 99 m2
Çmimi 400 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Jepet me qira nje duplex i mire organizuar ne katin e pare ne nje dhome ndenje + ambjent gatimi, dhe nje tualet si dhe nje dhome gjumi ne katin e dyte. Apartamenti ka nje mobilim modern, te gjitha pajisjet bashkekohore dhe funksionale perfshire jacuzzi dhe sauna. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni ne 067 63 213 11
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1437 herë