Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1743 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Selvia (Tek) / Gjon Buzuku (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 100 m2
Çmimi 350 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per banim prane kompleksit Halili, ne rrugen Gjon Buzuku. Ndodhur ne katin e dyte banim te nje pallati te ri, I perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, dy tualete dhe dy ballkone me orientim nga lindja. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar ne menyre komode dhe modern. Ndodhet ne zone te qete, ka ndricim natyral.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1296 herë