Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1741 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Stacioni i Trenit (Lagje) / Jordan Misja (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 100 m2
Çmimi 100.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament ne Rr. Jordan Misja. Te dhenat: 2+1, 100m2, 2 banjo + 1 ballkon. Me hipoteke dhe ashensor. Apartamenti shitet 100.000 euro i pa mobiluar ose 120.000 euro i mobiluar dhe me garazhd 18m2, apartamento ndodhet ne Kompleksin e ndertuar nga Gener 2. Te interesuarit te kontaktojne: 0675587488
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1560 herë