Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1725 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Stacioni i Trenit (Lagje) / Stacioni i Trenit (Pranë)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 110 m2
Çmimi 550 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera per banim tek Stacioni Trenit. I ndodhur ne katin e dhjete te nje pallati te ri, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks gatimi, corridor, dy tualete. Apartamenti eshte I mobiluar, ka ndricim natyral, ka pamje nga Bulevardi Zogu I Pare dhe mali I Dajtit.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1341 herë