Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1679 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Zogu i Zi (Sheshi Karl Topia) / Zogu i Zi (Pranë)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 150 m2
Çmimi 600 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per banim, tek Ringu. Ndodhur ne katin e 8 banim, I perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks gatimi, dy tualete (njeri me dritare) dhe nje verande me sip. 40 metra. Apartamenti eshte totalisht bosh, ka ndricim natyral.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1419 herë