Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1674 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Zogu i Zi (Sheshi Karl Topia) / Zogu i Zi (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 100 m2
Çmimi 130.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje tek Zogu i Zi. Ndodhur ne katin e tete te nje pallati te ri, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, dy tualete dhe ballkon me orientim ne jug. Apartamenti eshte bosh, i shtruar me parket, punime mjaft cilesore, i pajisur me certificate pronesie. Disponojme edhe apartamente te ngjashme ne kate te tjera te ketij pallati.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2163 herë