Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1671 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza / Reshit Petrela (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 116 m2
Çmimi 400 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per banim tek Stacioni Trenit. I ndodhur ne katin e trete banim ne pallat me ashensor, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks, corridor, dy tualete, nje magazine dhe nje ballkon me orientim ne very. Apartamenti eshte I mobiluar ne menyre komode, ka ndricim natyral.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1427 herë