Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1661 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Komunat e Tiranës / Linzë
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 147 m2
Çmimi 135.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne ballkonin e Tiranes, prane ajrit te paster, te fresket dhe larg zhurmave te qytetit, me nje pamje panorame shume te bukur. Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje dhe gatimi te madh, 3 tualete dhe 2 ballkone. Orjentimi Lindje, Jug, Perendim, totalisht i mobiluar me cilesi dhe pak kohe i perdorur. Ne cmim perfshihen te gjitha, apartamenti, mobilimi, dhe 1 garazh-vend parkim 16m2. Nje
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1816 herë