Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1658 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Blv. Zogu i Parë / Fortuzi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 170 m2
Çmimi 170.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet nje shtepi dy kateshe prane Ministrise se Drejtesise. Shtepia ka nje siperfaqe banimi prej 170 m2, dhe oborr me siperfaqe 150 m2. Shtepia ne katin e pare ka kirridorin, nje dhome, soxhorno dhe tualet. Ne katin e siperm ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Shtepia ka edhe nje verande me siperfaqe prej 60 m2. Shtepia zoteron çertifikate te rregullt hipotekore dhe shitet me nje çmim prej 170.000 ?.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1891 herë