Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1644 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Blv. Zogu i Parë / Zogu i Parë (blv.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 112 m2
Çmimi 168.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje pas ne qender te Tiranes. I ndodhur ne katin e nente te nje pallati me ashensor, I perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, dy tualete me dritare, corridor dhe nje ballkon me orinetim ne perendim. Apartamenti eshte bosh, vetem me aneksin e gatimit, ka ndricim natyral, eshte I pajisur me hipoteke.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2244 herë