Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1635 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Durrës / St. Trenit - Markata (prane)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 70 m2
Çmimi 46.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje, i ndodhur ne katin e 7-te te nje pallati te ri, prane st. Trenit ne qytetin e Durresit, perbehet nga koridori, dhome ndenje dhe gatimi bashke, dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkoni, orjentimi nga Jugu. Ne proces hipotekimi. Cmimi i diskuteshem.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2301 herë