Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1603 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Medreseja -Tregu (Sh. H. I. Dalliu) / 4 Dëshmorët (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 89 m2
Çmimi 123.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje ne rruge 4-Deshmoret. I ndodhur ne nje pallat te ri te sapoperfunduar, ne katin e gjashte, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, dy tualete, njeri me dritare, korridor dhe nje ballkon te orientuar ne veri me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti eshte bosh, ka ndricim natyral ne te gjitha ambientet, punime shume cilesore, i pajisur me certfikate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1793 herë