Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1600 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Selvia (Tek) / Rr. e Dibrës 1
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 281 m2
Çmimi 1.500 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera i pershtatshem per banim por dhe per zyra, prane Selvise ne Rr. e Dibres. I ndodhur ne katin e 12 te nje pallati te ri, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe, aneks gatimi me vete, dy tualete me dritare, korridor i gjate, dy depo dhe nje verande qe e rrethon apartamentin nga te katerta anet. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 161 metra dhe veranda 120 metra. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe moderne me te gjitha kushtet. Ka pamje fantastike te Tiranes ne disa drejtime. I pershtatshem edhe per zyra.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1848 herë