Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1570 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga 21 Dhjetori(Sheshi M. K. Ataturk) / Frederik Shiroka (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 130 m2
Çmimi 440 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera per banim ose zyra, ne rrugen Naim Frasheri. I ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks gatimi, korridor, dy tualete, njeri me dritare dhe nje ballkon me orientim ne veri-lindje. Apartamenti eshte bosh pervec aneksit te kuzhines. me punime cilesore, ka ndricim natyral.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1694 herë