Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1436 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Him Kolli (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 118 m2
Çmimi 144.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje, ne rrgen Hime Kolli. I ndodhur ne katin e dhjete dhe te fundit, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, korridor i gjate, dy tualete dhe dy ballkone te orientuar ne lindje. Apartamenti eshte bosh, ka ndricim natyral ne te gjitha dhomat, eshte i pajisur me hipoteke.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 204-0640
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1711 herë