Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1374 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Myslym Shyri (Tek) / Myslym Shyri (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 72 m2
Çmimi 98.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e katert te nje pallati te ri, i cili eshte ne ndertim e siper. I perbere nga nje dhome gjumi me ballkon me orientim nga veri-lindja, dhome ndenje e madhe bashke me aneks kuzhine dhe nje tualet. Punime cilesore, me termoizolim. Ka ndrycim natyral ne te gjithe ambientin, ndodhet ne nje zone shume te qete.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 204-0640
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2263 herë