Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1373 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Ali Demi (Lagje) / Ali Demi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 400 m2
Çmimi 130.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Vile kater kateshe per shitje e ndodhur ne rrugen Ali Demi prane News-24. Kati i pare aktualish i shfrytezuar per magazine, me parking dhe oborr perpara. Kati i dyte i perbere nga nje verande e madhe e mbuluar, korridor, dhome ndenje e madhe, aneks kuzhine me vete, dhome ngrenie dhe nje tualet. Kati i trete i perbere nga tre dhoma gjumi, nje banjo dhe ballkon i gjate rreth gjithe viles. Kati i katert eshte ne forme papafingo i rregulluar me dru cilesor, me oxhak dhe nje ballkon i gjate. Vila eshte e mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore dhe shume komode, me te gjitha pajisjet. Ka ndrycim natyral ne te gjitha dhomat.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 4150 herë