Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1328 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Komunat e Tiranës / Linzë
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 60 m2
Çmimi 50.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e 3-te teknik te nje ndertimi te sapoperfunduar, i perbere nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe ballkoni. Eshte totalisht bosh. Ndodhet ne nje zone te qete prane Dajtit, me nje pamje shume fantastike per nga qyteti i Tiranes
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 204-0640
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2286 herë