Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1327 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Liqeni i Tiranës (Lagje) / Liqeni (Tek)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 102 m2
Çmimi 78.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje, ndodhet prane Liqenit te Thate ne katin e 3-te teknik ne nje pallat te ri, i perbere nga koridori i cili ndane hapsirat tjera, 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Eshte totalisht bosh, orientimi Jug-Perendim.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 3037 herë