Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1066 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Laprake / Gjon Kastrioti (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 150 m2
Çmimi 220.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Ne brendesi te lagjes ne Laprake, ne nga zonat me te qeta dhe te preferuara te Laprakes ndodhet kjo vile e cila shitet me nje çmim te leverdisshem. Vila ka çertifikate pronesie te rregullt, perbehet nga tre dhoma gjumi, nje tualet te madh modern, nje soxhorno te mobiluar ne menyre moderne dhe komode nje papafingo si dhe nje garazh per mjetin e familjes. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2, dhe nje siperfaqe trualli prej 330 m2.Anembane, vila eshte e rrethuar me siperfaqe te lira te cilat mund te perdoret per sherbime te ndryshme si per mbjellje ashtu edhe per magazinim.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 4140 herë