shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 299 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Kavaje / Mali i Robit
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Dyqan
Sipërfaqja 3000 m2
Çmimi 1.500.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Hotel - Bar - Restorant per shitje Kjo prone ndodhet ne vijen e pare prane DETIT ne zonen e quajtur Mali i Robit, ne bregdetin e Kavajes, prona disponon, ka ne perdorim nje siperfaqe te konsiderueshme te reres se bregdetit rreth 2000m2, siperfaqja totale e prones eshte rreth 3000m2, prej te cilave 900m2 jane ndertim, te ndara ne katin perdhe i cili eshte Bar-Restoran dhe recepsioni i hotelit, me ambjente te brendshme dhe te jashtme te konsiderueshme, dy kate hotel jane me 8 dhoma+tualete ne secilin kat, totalisht i mobiluar dhe ne gjendje pune, dhomat jane me dimensione te ndryshme minimalisht me krevat dopjo dhe krevat tek ose krevat marinari per dy femije. Ne katin e e fundit (i katerti) jane te ngritura dy dhoma, por ende te pa perfunduar, gjithashtu ka nje verande-tarace shume te madhe nga ku shikon kuroren e pishave te bregdetit. Cmimi eshte i diskutueshem. Prona ka dokumentacion te rregullt.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 467 herë