shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1678 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Zogu i Zi (Sheshi Karl Topia) / Zogu i Zi (Pranë)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 100 m2
Çmimi 400 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per banim tek Ring Centre. Ndodhur ne katin e trete nga toka, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks, nje tualet dhe dy ballkone te orientuar ne jug. Apartamenti eshte totalisht bosh, punime cilesore.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Kristi
Personi i Kontaktit Kristi
Celular 0676321311
Deri tani kjo pronë është parë 260 herë