shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1672 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza / Reshit Petrela (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 120 m2
Çmimi 600 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera tek Stacioni Trenit. Ndodhur ne katin e gjashte banim te nje pallati me ashensor, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe, aneks gatimi, corridor, dy tualete dhe dy ballkone te orientuar ne lindje dhe jug. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar ne menyre mjaft komode dhe modern, ka ndricim natyral, ndodhet ne zone te qete.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 161 herë