shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1665 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Kodra e Diellit / Kodra e Diellit
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 122 m2
Çmimi 122.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament ne kompleksin Kodra e Diellit 1. Apartamenti eshte nga apartamentet me te mira ne Tirane. Ky apartament perbehet nga 2 dhoma gjumi plot drite, tualeti, soxhornodhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit, eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe shume cilesore, zoteron çertifikate te rregullt hipotekore. Ky apartament shitet per nje çmim prej 122.000 ?.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 914 herë