shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1664 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Naim Frashëri (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 134 m2
Çmimi 180.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament mbrapa Ambasades Greke afer rr. Naim Frasheri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit, dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe soxhorno. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket, eshte i pabanuar me pare dhe eshte ne proces hipotekimi. Ky apartament orientohet nga lindje-jug-perendimi dhe per rrjedhoje ndriçohet mjaftueshem nga drita natyrale. Ky apartament shitet per nje çmim prej 180.000 ?.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular 0693019885
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 54 herë