shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1657 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Islam Alla (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 230 m2
Çmimi 190.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 3+1 te rr. Islam Alla afer M. Shyrit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 150 m2 banim dhe 80 m2 verande. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, me te gjitha te reja, dhe ka punime ndertimi shume cilesore. Ky apartament zoteron çertifikate te rregullt hipotekore dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhoma e madhe e ndenjes dhe veranda panoramike. Ky apartament shitet me nje çmim prej 190.000 ?.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 991 herë