shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1655 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Kodra e Diellit / Kodra e Diellit
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 130 m2
Çmimi 160.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet duplex te Kodra e Diellit 1. Apartamenti ndodhet ne nje nga pozicionet me te mira te rezidences, mes qetesise dhe gjelberimit. Apartamenti zoteron soxhornon, ambientin e gatimit, korridorin dhe nje tualet ne katin perdhe, dhe dy dhoma gjumi dhe nje tualet ne katin e siperm. Apartamenti eshte i mobiluar me mobilim shume cilesor, ka punime te brendshme nga me cilesoret ne ndertim, ka nje oborr te gjelberuar perfamiljen, dhe ndriçohet e gjitha nga drita natyrale. Ky apartament zoteron çertifikate te rregullt hipotekore dhe ka nje siperfaqe prej 130 m2. Shitet per nje çmim prej 190.000 ? i diskutueshem.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 647 herë