shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1651 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Don Bosko (Lagje) / Don Bosko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 122 m2
Çmimi 97.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 3+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2, ndodhet ne katin e peste te banimit, eshte i pabanuar me pare dhe eshte i pajisur me çertifikate te rregullt hipotekore. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete, shoxhorno dhe 2 ballkine. Ky apartament ofron mundesine e ndarjes ne 2 apartamente me te vogla, 2+1 dhe 1+1 Apartamenti shitet per nje çmim prej 97.000 Euro i diskutueshem.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular 0693019885
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 123 herë