shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1648 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / 21 Dhjetori (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 85 m2
Çmimi 75.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 ne Rr. Artan Lenja, afer Klubit Partizani dhe Fushes se Aviacionit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85m², perbehet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, dhe orientohet nga jug-lindja. Apartamenti zoteron dokumenta te rregullta pronesie dhe shitet me nje çmim prej 75.000 Euro.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular 0693019885
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 704 herë