shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1645 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / 21 Dhjetori (Pranë)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 50 m2
Çmimi 250 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera tek 21 Dhjetori. I pershtatshem per banim dhe zyra, I ndodhur ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, perbere nga dy dhoma, qe mund te organizohen ne nje dhome gjumi dhe dhome ndenje ose ne ambjente per zyre, nje tualet me dritare dhe ballkon me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti eshte totalisht bosh.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 143 herë