shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1644 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Blv. Zogu i Parë / Zogu i Parë (blv.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 112 m2
Çmimi 168.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje pas ne qender te Tiranes. I ndodhur ne katin e nente te nje pallati me ashensor, I perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, dy tualete me dritare, corridor dhe nje ballkon me orinetim ne perendim. Apartamenti eshte bosh, vetem me aneksin e gatimit, ka ndricim natyral, eshte I pajisur me hipoteke.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Kristi
Personi i Kontaktit Kristi
Celular 0676321311
Deri tani kjo pronë është parë 655 herë