shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1627 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Blloku (Zonë) / Abdyl Frashëri (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 130 m2
Çmimi 600 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera tek Libri Universitar. I ndodhur ne katin e gjashte te nje pallati te ri, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje, aneks gatimi me vete, dy tualete, njeri me dritare, korridor i gjate dhe dy ballkone te orientuar ne jug-lindje-veri. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht ne menyre komode me te gjitha kushtet.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 256 herë