shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1625 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza / Blv. Gjergj Fishta 1
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 140 m2
Çmimi 700 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera tek ish-ekspozita. Ndodhur ne katin e nente te nje pallati te ri, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe, aneks gatimi me vete, dy tualete, njeri me dritare, korridor dhe dy ballkone te medhenj te orientuar ne lindje dhe jug. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre komode dhe moderne, ka ndricim ne te gjitha ambientet, ka pamje atraktive te tiranes.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 201 herë