shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1623 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Him Kolli (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 110 m2
Çmimi 800 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera ne rrugen Hime Kolli. I ndodhur ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe, me punime cilesore, perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks gatimi dhe oxhak funksional, dy tualete, njeri me dritare dhe nje ballkon te orientuar ne perendim. Apartameti eshte totalisht i mobiluar ne menyre luksoze dhe komforte.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 228 herë