shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1586 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Selvia (Tek) / Rr. e Dibrës 1
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 180 m2
Çmimi 1.500 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera, prane Selvise. I ndodhur ne katin e peste te nje pallati te ri dhe shume cilesor, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje shume e madhe, aneks kuzhine i madh, dy tualete, korridor dhe dy ballkone te orientuar ne jug dhe perendim. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre luksoze dhe moderne, me te gjitha kushtet, ka ndricim natyral ne te gjitha ambientet, i shtruar me parket druri, arredime te ardhura nga jashte.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Kristi
Personi i Kontaktit Kristi
Celular 0676321311
Deri tani kjo pronë është parë 342 herë