shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1582 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza e Re (Tek) / Teodor Keko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 105 m2
Çmimi 85.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje, ndodhet ne katin e 3 te banimit ne nje pallat te ri prane fabrikes se miellit ne Unazen e Re, pallati eshte i pozicionuar pak metra larg rruges kryesore, orientimi Jug-Lindje, perbehet nga 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe gatimi, 2 tualete dhe 3 ballkone, gjithcka ne apartament eshte bere ekstra nga pronari i apartamentit duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, pllaka etj. gjithashtu dhe mobilimi eshte shume cilesor dhe i harmonizuar shume mire me dekorin e apartamentit. Disponon certifikate pronesie, cmimi i negociueshem.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 933 herë