shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1570 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga 21 Dhjetori(Sheshi M. K. Ataturk) / Frederik Shiroka (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 130 m2
Çmimi 440 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera per banim ose zyra, ne rrugen Naim Frasheri. I ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks gatimi, korridor, dy tualete, njeri me dritare dhe nje ballkon me orientim ne veri-lindje. Apartamenti eshte bosh pervec aneksit te kuzhines. me punime cilesore, ka ndricim natyral.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Kristi
Personi i Kontaktit Kristi
Celular 0676321311
Deri tani kjo pronë është parë 327 herë