shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1568 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Blloku (Zonë) / Brigada VIII (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 100 m2
Çmimi 700 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera, per banim, ne Bllok. I ndodhur ne katin e peste banim te nje pallati te ri dhe cilesor, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, dy tualete, njeri me dritare, korridor dhe nje ballkon i orientuar nga veri-lindja me pamje te bukur te tiranes dhe malit te Dajtit. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet ne menyre mjaft luksoze dhe moderne.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Kristi
Personi i Kontaktit Kristi
Celular 0676321311
Deri tani kjo pronë është parë 272 herë