shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1544 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Rr. Kavajës 1
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 135 m2
Çmimi 600 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera, i ndodhur ne nje ndertim te ri te sapoperfunduar, i pa perdorur nga askush me pare, ndodhet ne qemdert te Tiranes, katet 5-6-7, perbehet nga koridoret, 2 ambjente-dhuma gjumi, 1 soxhorno e madhe dhe ambjenti i gatimi i cili eshte gati i vecante me ambjentin e ndenjesm 2 tualete, 2 ballkone, orientimi nga Jugu-Veriu dhe Perendimi. I pershtatshem per banim dhe per zyra, jepet me qera bosh.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Kristi
Personi i Kontaktit Kristi
Celular 0676321311
Deri tani kjo pronë është parë 199 herë