shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1531 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Mine Peza / Rr. Mine Peza
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 110 m2
Çmimi 350 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera, i pershtatshem per banim, prane prokurorise se Tiranes. I ndodhur ne katin e gjashte te nje pallati te ri, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks kuzhine, korridor i madh, nje tualet me dritare dhe nje ballkon me hapsire te madhe te orientuar ne veri-perendim. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre komode dhe moderne, me punime ciolesore. Ndodhet ne nje zone te qete dhe ka ndriicim natyral.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 318 herë