shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1506 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Laprak (Lagje) / Gjergj Legisi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 170 m2
Çmimi 140.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet dubleks ne zonen e kompleksit Gintash ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nderteses, perbehet nga tre dhoma gjumi, tre tualete 1 me dritare, soxhorno e madhe, ambient gatimi me vete me dritare dhe ballkon. Siperfaqja totale e banimit eshte 170 m2, dhe ofron kushte shume te mira jetese edhe per shkak te siperfaqes se bollshme. Rreth baneses ka hapesira te ndryshme parkimi, te cilat perdoren nga banoret e zones.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1090 herë