shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1479 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Stacioni i Trenit (Lagje) / Skënder Kosturi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 63 m2
Çmimi 58.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje tek tregu i fshatareve, prane Bulevardit te Ri. I ndodhur ne katin e peste te nje pallati te ri, i perbere nga nje dhome gjumi, dhome ndenje me aneks kuzhine te vecuar, korridor, nje tualet dhe nje ballkon te orientuar ne veri. Apartamenti eshte totalisht bosh, ka ndrycim natyral ne te gjithe ambientin, ne proces hipotekimi. Per me shume na kontaktoni.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1689 herë