shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1473 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Mine Peza / Rr. Mine Peza
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 107 m2
Çmimi 110.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i pershtatshem per banim dhe zyra, ne qender te Tiranes, ne rrugen Mine Peza. I ndodhur ne katin e dyte banim ne nje pallat ekzistues, i perbere nga tre dhoma gjum, dhome ndenje bashke me aneks, korridor, nje tualet dhe dy ballkone te orientuar ne lindje dhe ne perendim. Apartamenti ka ndrycim natyral, i pajisur me aspirim dhe ngrohje qendrore. I pajisur me certifikate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1071 herë