shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1441 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Bogdanëve (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 150 m2
Çmimi 900 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament LUKS per qera, i ndodhur ne katin e 6 ne nje pallat shume cilesor, me roje dhe kamera sigurie 24 ore, ne nje zone te qete. Apartamenti perbehet nga nje ambjent ndenje i madh, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande te madhe. Orientimi Veri, Perendim dhe Veri-Lindje, totalisht i mobiluar me mobilim cilesor. Apartament per te jetuar me nje standart te vecante.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 379 herë